fot1

Bardzo dobry występ naszych zawodników!

Podczas tego weekendu nasi zawodnicy: Robert Cybulski oraz Jan Szeszko zmagali się podczas turniejów zagranicznych. Robert zmagał się w turnieju VICTOR Croatian International 2023 a Janek w Slovak Youth U17 2023. 

Robert grając w parze z Szymonem Ślepeckim (ABRM Warszawa) wygrywając kolejno z parami z Norwegii, Danii, Czech oraz Niemiec doszli do finału w grze podwójnej mężczyzn, w którym zmierzyli się z Polską parą: Jakub Melaniuk/Wiktor Trecki. W finale pokonali swoich kadrowych kolegów zdobywając tym samym 1 miejsce! Robert dorzucił również brązowy medal w grze mieszanej w parze z Kornelią Marczak (UKS PlesBad Pszczyna). W półfinale ulegli nieznacznie parze z Czech: Vít Kulíšek/Kateřina Zuzáková. 

Janek występ w turnieju na Słowacji może zaliczyć do udanych. W grze podwójnej chłopców grając w parze z Igorem Skolimowskim doszli do finał nie tracą seta! W finale musieli jednak uznać wyższość pary z Danii. Zdobywając tym samym znakomite 2 miejsce. Janek również wystąpił w grze pojedynczej chłopców, w której osiągnął równie dobry wynik co w grze podwójnej! Janek doszedł do półfinału, w którym musiał uznać wyższość zawodnika z Danii (Alexandera Brogaarda), który później okazał się zwycięzcą całego turnieju. 

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom doskonałych występów na arenie międzynarodowej! 

Link do wyników Roberta Cybulskiego: https://tiny.pl/c1h13

Link do wyników Jana Szeszko: https://tiny.pl/c1hjh

ℹ️ Występy SKB Litpol - Malow finale w Lotto Ekstralidze Badmintona wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków POGODNE SUWAŁKI i Województwo Podlaskie

Dołącz do nas