IMG_0104

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Już w najbliższy weekend rozpocznie się XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2023. Gospodarzem tegorocznej olimpiady zostało województwo Zachodniopomorskie a turniej rozegra się w Sianowie. Suwalczan będą reprezentować: Wiktoria Banaszewska, Mateusz Derda, Dawid Ołów, Dawid Skonieczny, Veranika Stankevich, Jan Szeszko i Mateusz Tumialis.

Suwalczanie rozpoczną swoją rywalizację w piątek (12.05.2023) o godzinie 9:00 grą mieszaną, w której wystąpią Jan Szeszko w parze z Wiktorią Banaszewską. Następnie o godzinie 10:20 na boisko wyjdzie Mateusz Derda w grze pojedynczej. O godzinie 11:20 swoich sił w grze pojedynczej spróbuje Mateusz Tumialis. O godzinie 13:35 wyjdzie na kort Veranika Stankevich. O godzinie 14:50 wystąpią w grze podwójnej w Mateusz Derda oraz Dawid Ołów, a o godzinie 15:40 zagrają Mateusz Tumialis oraz Dawid Skonieczny. Wieczorną turę meczów rozpocznie Jan Szeszko, który zagra w parze z Maciejem Słanią (AZS AGH Kraków), po nich wystąpią faworytki turnieju w grze podwójnej dziewcząt – Veranika Stankevich oraz Antonina Cybulka (CT Arena Hawel Academy).

Wyniki można śledzić pod linkiem: https://tiny.pl/wzklr

Transmisja na żywo z turnieju na kanale Badminton Polska: https://tiny.pl/wzklc

ℹ️ Występy SKB Litpol - Malow finale w Lotto Ekstralidze Badmintona wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków POGODNE SUWAŁKI i Województwo Podlaskie

Dołącz do nas